05 Nisan 2013 #1727396

ING Bank Destek Hesap Ekstresi Ücreti İadesi!

Bankanızın fsm Bursa şubesi müşterisiyim. Daha önce hiçbir bankada denk gelmediğim bu konuyla karşılaştım. İşin ilginci 60 tl lik avansa 1 tl lik faiz alındıktan sonra 4, 19 tl destek hesap ekstre ücreti alınması. sizi gerçekten tebrik ederim. bunu mantıklı bulabiliyorsanız, mantıklı bulmuyorsanız, ya ücreti iade edeceksiniz, yada destek hesabımı iptal edin, zamanında banka borçlarını ödeyen bir insana da bulaşmamış olursunuz. Sorunuma kısa sürede cevap değil, bilgilendirme değil, sonuç bekliyorum.

Hasan 174 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Hasan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Hasan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön