15 Mayıs 2013 #1799739

ING Bank Destek Hesap Ekstresi!

Kredi alırken destek hesapla alakalı hiç bir şekilde bilgi verilmedi buna rağmen bir şey demedim daha sonra iki hesaptan 4 hesaba çıkarıldı, her bir hesaptan bakiyeler eksi görünmeye başladı. Ben kredimi gününden iki gün önce yatırmama rağmen destek hesaptan para çekiliyor ve onun faizi alınıyor bu nasıl bir sistem bu nasıl bir mantık bu kadar kredi çektim böylesini görmedim yeter artık insan parası yoksa ödemiyorsa destek hesabı kullanın para varken destek hesaptan alınıyor bir de bu destek hesabın yüzde 68 faizi var oda alınıyor bu son ödemem di ilk işim bankanızı değiştirmek olacak, bu ay bana tam 450 liraya mal oldunuz durduk yeter ne biçim çalışma arkadaş.

Figen 92 Okunma

Cevaplar

  • Figen'in Teşekkür Mesajı22 Mayıs 2013

    Şubelerden daha iyi blgi verip şüphe bırakmadığınız için tşk ederim :))

  • ING Bank Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sn Figen K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn Figen K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön