27 Şubat 2013

ING Bank Destek Hesap Ekstresi!

26 Şubat 2013 tarihinde ING Bank tarafından telefonuma gönderilen mesajda "destek hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacak olup, aylık 3, 99 TL (BSMV hariç) olarak ücretlendirilecektir. Ücretsiz e-ekstre başvurunuz için:0850222***" şeklinde mesaj geldi. Verilen telefon numarasını güç bela düşürdüm.


Saat 21:00 dan 21:30 a kadar bankanın telesekreter reklamlarını ve müşteri temsilcimiz şimdi bir başkasıyla diye başlayan metni dinledim. Bana bakan müşteri temsilcisi olmadığından telefonu kapatıp bu şikayeti yazdım. Bu sabah tekrar aradım ve yine sonuç aynı, şube ise yardım etme zahmetine girmedi bile. Ben ne ekstre nede destek hesap istemiyorum. Bu nasıl bir musteri memnuniyeti anlayışıdır?

Harun 56 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Harun L. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Harun L. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Harun L. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön