15 Mart 2013

ING Bank Destek Hesap Aynen Devam!

12 mart itibariyle okuldaki arkadaşlarımıza tabi ki bana da şöyle bir mesaj geldi 3.99 tl destek hesabınız güncellenmiştir. İki hafta önce herkes bankalara koştu, müşteri hizmetlerini aradı tamam oldu dedik banka da oldu dedi ama aynı ING aynı tavırlar hiç bir şey olmamış gibi yine de kesmişler ne diyelim bizi önemsemiyorlar sanırım şikayetleri de önemsemiyorlar artık. En iyisi mi destek hesabı kapatmak. Ha bu arada müşteri memnuniyeti anketi doldurun demezler mi hayret ya...

Recep 81 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2013

    Sn Recep B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2013

    Sn Recep B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön