27 Şubat 2013

ING Bank Destek Hesabımın Kapatılmasını İstiyorum!

İng Bank'ta bulunan maaş hesabıma ek olarak destek hesap açıldı. İstemememe rağmen bir riski olmadığını söyleyerek bu hesabı ısrarla açtılar. Hiç kullanmadım ve telefonuma destek hesabıma ait ekstrenin her ay 3,99 tl'ye ücretlendirileceğini söyleyen bir msj geldi.

Eğer 08502220600 nolu telefonu ararsam ücretsiz e-ekstre alabilecekmişim. Telefonlara kesinlikle ulaşamıyorum. Bağlantı hatası diyor sürekli. Bu hesap hem ihtiyacım değil hem de telefonla ulaşamıyorum kimseye. Hesabın kapatılmasını ve bunun düzeltilmesini acilen rica ediyorum.

Fatih 2.402 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Fatih A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Fatih A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön