15 Mayıs 2013 #1800002

ING Bank Destek Hesabımı Yine Gereksiz Yere Kapattılar!

15.05.2013 tarihinde İng banka bağlı maaş hesabımdan kullandığım destek hesabım habersiz kapatıldı. Müşteri hizmetleri şubeye başvuru yapıp nedenini öğrenmemi söyledi. Şubeye gittiğimde ödemelerde herhangi bir sorun olmadığını sistem kaynaklı olabileceğini söylediler. Bugün yapmam gereken ödemeleri bu nedenle ödeyemedim ve banka tarafından 2.kez habersiz ve yanlış yere mağdur edildim. Sorunun hemen çözülmesini istiyorum.

Pınar 62 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi24 Mayıs 2013

  Sn Pınar S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Pınar22 Mayıs 2013

  evet bugün arama yapılmış tekrar ulaşılması durumunda sonucu öğreneceğim.

 • ING Bank Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Sn Pınar S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 22/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kendisine tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Pınar17 Mayıs 2013

  üstte yazan cevap gayet standart ve herkese yazılan cevaptır. çünkü banka müşteri hizmetleri ve şube personeli ile görüştükten sonra şikayetvar.com a şikayette bulunduğumu tekrar belirtmek istiyorum. banka sorun öncesi ve sonrası düzgün bilgilendirme yapmıyor.

 • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Sn Pınar S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön