16 Mart 2015

ING Bank Destek Hesabımı Dilekçe Vermeme Rağmen Kapatmıyor

ING Bank destek hesabımı dilekçe vermeme rağmen kapatmıyor. Aralık ayında borcunu harcını her şeyini ödeyip, dilekçe ile kapattığım destek hesabım, KBB raporunda aktif olarak gözüküyor.

Kamil 509 Okunma

Cevaplar

  • Kamil19 Mart 2015

    İng Bank Politikası gereği itiraz etmeyen müşterilerinin hakkı olanı hiçbir zaman vermiyor. İng bank ile işlem yapacaksanız haklarınızı bilin ve isteyin istemezseniz kanun filan dinlemeyip kendilerine yontuyorlar.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Kamil O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Kamil O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön