08 Mayıs 2013 #1786309

ING Bank Destek Hesabım Haber Verilmeden Kapatıldı!

Destek hesabım haber verilmeden kapatıldı. 2 kez şubeyi, 3 kez call center'ı aradım. Haber vermedikleri için tam tarihini bilemiyorum ama tahmini olarak 20 Nisandan beri kapalı olan destek hesabımla ilgili hiç bir dönüş alamadım. Her seferinde problemimi ilettiklerini ve mutlaka dönüş yapılacağını belirttiler. Bu arada sistemi kontrol ederek gecikmiş hiç bir ödemem olmadığını da belirttiler.


Kurumsallıktan çok uzak bu işlem için geçerli bir neden olsa bile hesap kapatmanın bana bildirilmesi gerekiyordu. Bunları yazmak benim için üzücü, çünkü bu bankada 20 senedir hesabım var ve tüm işlemlerimi buradan yapıyorum. Teknolojinin yoğun kullanıldığı iletişim çağında bu uygulama kabul edilemez.

Seval 91 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Seval D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sn Seval D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön