08 Şubat 2014 #2282675

ING Bank Dertsiz Başıma Dert Aldım!

Bir yıl önce ING Bank tarafından aranarak kendilerinden kredi kartı aldığım takdirde yıllık üyelik ücretinin alınmayacağı garantisini verdiler. Ekstreye yansısa bile bankaya telefon açmam halinde aidatın geri ödeneceğini belirttiler.


Ancak aradan bir yıl geçince hemen yıllık üyelik ücretini ekstreye yansıttılar. Ücretin iptali için bankayı aradığımda " eğer otomatik ödeme talimatı verirsem bu aidatın geri ödeneceğini " belirttiler! Bende herhangi bir otomatik ödeme talimatı vermek istemediğimi ve kartımın kapatılması talimatını verdim.kartım kapatıldı ancak 62 tl'lik kart borcum hala duruyor. Dertsiz başıma dert açtım.


ING Bank tarafından yanıltıldığımı düşünüyorum!

Recai 91 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Recai S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sn Recai S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön