25 Ekim 2016 #6779743

ING Bank Defalarca Kiralık Kasa Ücreti Talep Ediyor!

ING Bank'tan 2015 yılında kiralık kasa kullandım. Kullandığım dönemlerde hesabımdan her ay hesap işletim ücreti veya ayda iki kere kasa ücreti aldıkları olmuş, şikayet üzerine uzlaşmaya çalışılmıştı. Daha sonra 2015 Haziran ayında şubemin kapanması dolayısıyla gerekli ödemeleri yaptıktan sonra kiralık kasayı ve hesabımı kapattım.


Bugün, bu kadar zaman sonra ING Bank başka bir şubeden arayıp tekrar benden kiralık kasa ücreti istediler. Ben hesabımı ve kasayı kapatırken gerekli olan tüm ödemeleri fazlasıyla yapmıştım zaten. Depozite ödemeside geri almadım. Buna rağmen hala üstüne para istiyorlar. Resmen şaka gibi. Her şeyi kapattım yine kurtulamadım, bıkmadılar gereksiz paralar istemekten.

Elif 371 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Elif Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/11/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Elif Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön