14 Temmuz 2016

ING Bank Dask Primlerim Haberim Olmadan Kredi Kartımdan Çekilmiş!

Bankanızdan sadece konut kredisi ödemesi yapıyorum. Hesabımı sadece konut kredisi ödemesi için kullanıyorum. Bilgim dışında DASK poliçem yenilenmiş ve haber verilmeden bilgim dışında çıkan kredi kartımdan borcu tahsil edilmiş. ING'ye ait bir kredi kartı da teslim almadım. Nasıl olur bana bilgi vermeden hem kredi kart çıkartıp, hem de bu kart için beni borçlandırırsınız. DASK poliçesinin 1. taksitini ödemiştim. 2. taksit tutarı kadar da hesabına "DASK prim ödemesi" açıklaması ile EFT yapmıştım ancak hesabımda kredi kart borcum kadar bakiyem varken tahsilat yapılmamış. Bugün cep telefonuma gelen SMS ile durumu fark ettim. Kredi ödemelerimi bu kadar düzenli yaparken, bu sorunla karşılaşmak beni çok üzdü. DASK priminden dolayı kredi kartıma işleyen faizlerin ve bilgim olmadan çıkartılan kredi kartının acilen iptalini rica ederim. Cep telefonumdan geri dönüş yapmanızı rica ederim.

Akkaya 338 Okunma

Cevaplar

 • Akkaya'nın Teşekkür Mesajı22 Temmuz 2016

  Teşekkürler

 • ING Bank Temsilcisi20 Temmuz 2016

  Müşterimiz Sn Akkaya A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 20/07/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Temmuz 2016

  Müşterimiz Sn Akkaya A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

 • ING Bank Temsilcisi14 Temmuz 2016

  Müşterimiz Sn Akkaya A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön