18 Mart 2013 #1692207

ING Bank Çözüm Sunmuyor!

Bankaya arkadaşımın numarasını vermek durumunda kalmıştım. arkadaş hep yanımda olmayacağı için numaramı güncellemek istedim. müşteri hizm. sordum şubeden yapılacak dedi.şubeye gittim müşteri hizm. yapacak dedi.bu durum birkaç kez tekrar etti.sonra şubeme gitmem söylendi.şubem İstanbul'da ben Mersin'deyim bu arada.


En sonunda müşteri hizm.şubeme dilekçe yazarak faks yollamamı söyledi.faksı gönderdim.ancak faksım umursanmamış olacak ki arkadaşımı aramaya devam ettiler.en son ocak ayında kendi şubemden biri arkadaşım tesadüfen yanımdayken aradı.kendi numaramı verdim.fakat hala güncellemediler.diğer bankalarda ATM den bile yapılıyor bu iş, basit iş memleket meselesine döndü.

Aslı 60 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Haziran 2013

    Sn Aslı K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/03/2013 tarihinde Kocamustafa Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2013

    Sn Aslı K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön