01 Mayıs 2013 #1773517

ING Bank Çift Kredi Sorunu!

ING Bankasının Kocamustafa Paşa şubesinden 2 adet kredim bulunmaktaydı. Bir kredimin son ödeme tarihi maaşımı aldığım günken diğeri çok uzak bir tarihteydi ve bu da ödemelerde sıkıntı yarattı. Bir kredimiz bu yüzden bir ay gecikmeye girdi.


Şubenize gittiğimizde ödeme tarihi değişikliği için 60-70 TL arası para ödedik. Gün değiştirmek için bu kadar para!. Ayrıca iki krediyi tek kredide toplamak için gecikmeye girmeden önce başvuru yapmıştık fakat o zaman memurlarınız başvuru yapmadan kabul olmaz dediler.


Fakat geçen gün gittiğimizde farklı memur "kabul olurdu" dedi. Şimdi bir kredimizi kapadım fakat sicilim gecikmeli ödemelerle doldu hatalarınız yüzünden. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

İsmail 76 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Serap Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sn Serap Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön