04 Nisan 2016
Yorum Yap
#5232220

ING Bank Ciddi Bir Mağduriyet

31/03/2016 tarihinde internet uygulamasını silinip yenisinin yüklemesi uyarısı aldım sildim ve yenisini yükledim sonra telefon bankacılığından telefonumun hattının değiştirilmiş olduğunu müşteri hizmetlerinden öğrendim oysa ki hattımı birkaç ay önce değiştirmiştim. Sonra kayıp şüpheli işlemlerden 4.5 G ile ilgili bir uygulama olduğunu öğrendim internet bankacılığından girmem gereken şifre de hatalı olunca bunu ancak şube halledebilir denildi şimdi işin yoksa Foça'dan Aliağa'ya taşınan bankanın peşinden koş. Daha önceleri işlemlerinden son derece memnun olduğum ING'nin artık sıkıntı yaşayan müşterisiyim. Eğer banka şubesi her işleme bakıp ta müşteri temsilcisi işlem yapamıyorsa müşteri hizmetlerinin bir amacı yok demektir. Bir de şubeme gitmeliyim tam eziyet.

Ahmet Ahmet 110 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Ahmet05 Nisan 2016

  Şikayetvar.com sitesine konuyla ilgili şikayetimi yerinde ve de doğru ilettiğinden ayrıcateşekkür ederim

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı05 Nisan 2016

  Geri dönüşüm ve ilgili şikayetimi dikkate alınıp çözüm üretme çabanızdan dolayı teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2016

  Müşterimiz Sn Ahmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2016

  Müşterimiz Sn Ahmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler