20 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3253772

ING Bank Cevap Vermiyor

Bugün bankanın müşteri hizmetlerini aradım kredi masrafları için oradaki görevli adrese göndermeye 50 TL masraf alındığını bildirdi. Ben e-postama istiyorum dedim tamam ben sizi bir üst birime aktarıyorum dediler ve 20 dakikaya yakın telefonda beklettiler. Sonra yeniden kapatıp tekrar aradım ordaki görevli e-postaya göndermenin mümkün olmadığını 50 TL karşılığında adrese gönderileceği söylediler. Kabul ettim ve bir üst birime aktarıyoruz dediler ve telefonda bir 30 dakika daha bekledim cevap vermediler. Bir üst birime bağlanmak mümkün değil.

Tc Tc 195 Okunma

Cevaplar

  • Tc20 Mayıs 2015

    Bugün 4 defa aradım her aramada 30 dakika bekledim ve ulaşamadım çok ayıp yaptığınız sizin gibi ciddi bir kuruluşa yakışmadı olan benim faturaya oldu

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Bahadır K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler