22 Şubat 2014

ING Bank Cevap Alamıyorum!

313725 ve 311393 numaralar ile kayıt altına aldıklarını bildirdikleri bilgi isteyen gönderilerime cevap alamıyorum. Gönderilerim de kullandığım kredilerden alınan ücret miktarını ve BES iptali esnasında ne sebeplerle ne kadar kesinti yapıldığını bildirmelerini istedim. Bilgi vermekten bile kaçınıyorlar.

Bülent 78 Okunma

Cevaplar

 • Bülent27 Şubat 2014

  Arkadaşlar mail atmışlar, aradıkları konusunda hala haksız şekilde yanıltıyorlar.

 • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2014

  Sn Bülenr Erkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/02/2014 tarihinde Kayseri Sivas Caddesi Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Bülent25 Şubat 2014

  Çok kıymetli bankanız bana o kadar değer veriyor ki otomatik verilen cevapta ismim bile yanlış. Aldığınız mesajlar orada duruyor aldık işte daha ne diyorsunuz sanırım.

 • Bülent25 Şubat 2014

  Herhangi bir iletişimim olmadığından, sadece burada onu da ismimi yanlış yazarak otomatik cevapladıkları için hiç memnuniyet bildiremiyorum.

 • ING Bank Temsilcisi22 Şubat 2014

  Sn Bülent Erhan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön