31 Ekim 2016 #6818237

ING Bank Cep Lira Yüklemesi Yapmadı

27/10/2016 21.08 'de ING Bank ATM'sinden Vodafone TL yüklemesi için işlem yaptım. TL yüklemesi yapıldıktan sonra ATM 'den fiş aldım. Hesabımdan 30 TL düştü. Telefon hattını kontrol ettiğimizde yükleme yapılmadığını gördük. Vodafone çağrı merkezini aradım durumu anlattım. Temsilci bana sistemde ödeme görünmediği, daha sonra ING Bank çağrı merkezini aradım, temsilciye anlattım. Şikayet kaydı oluşturdu. Tarafınıza bilgi verilecektir dediler. 3 gün oldu hala sorunum devam ediyor. Kimse benimle ilgilenmiyor. Acil olarak mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Aksi halde yasal işlemleri başlatacağım
aşağıdaki fotoğraftan her şey görünmektedir.

Emrah 674 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Emrah D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Emrah D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön