22 Eylül 2014

ING Bank Çalışmadığım Aya Ait Pos İşletim Bedeli Aldı!

Ağustos 2014 ayı ortaları itibarı ile ING Bank ile kurumsal olarak çalışmaya başlamış bulunmaktayım. Yine aynı ay içerisinde tarafıma POS hizmeti sunulmuştur. Fakat POS hesabımı kontrol ettiğimde 01/09/2014 tarihinde hesabımdan Temmuz 2014 ayına ait POS işletim bedeli kesildiğini tespit etmiş bulunmaktayım. Temmuz ayında ING Bank'tan POS hizmeti almamış olduğumdan dolayı haksız kesilen ilgili işletim bedelinin iadesini rica ederim.

Gokhan 1.155 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Gökhan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 23/09/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Gökhan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön