22 Ekim 2015

ING Bank Çalışma Sistem Bozukluğu!

Kartım geldi fakat bu seferde şifre konusunda sıkıntılar yaşıyorum, kartımı almak için şubeye gittim gelen zarfı açtım şifre oluşturmak için izlenmesi gereken yollarda ING Business kartınızın şifresini almak için 08502220600'ü arayabilirsiniz deniyor, arıyorum ve business kart sahibi olmama rağmen telefonda olmayacağını ve şubeye gitmem gerektiğini söylüyorlar, eğer öyle bir şey söz konusu ise neden şubede çalışan arkadaşlar bu konuda beni uyarmıyorlar. Ben bu ING Bank'tan hiçbir şey anlamadım, çalışmaktan da son derece pişmanım.

Birkan 752 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Bırkan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 22/10/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Bırkan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön