21 Ekim 2016
Yorum Yap
#6749713

Ing Bank Çalışanının Yetersizliği

Gaziantep Şehitkamil Gatem ING Bank Şubesinde çalışan S*** K*** isimli Hanımefendi'nin müşteri ile diyaloğu, hesap açma, hesap açarken bilgileri yanlış veya eksik girme, müşteriyle ilgilenirken çay kahve almaya gitme, işlem devam ederken şahsi telefonu ile kişisel görüşmeler yapma vs. Gibi şikayetlerim vardır.
3 aydan beri kardeşim R*** M*** K**'nin hesabını açıyor ve her gidişimizde gişe ile bir sorun yaşayıp tekrar S*** K*** isimli çalışanınızın yanına gidiyoruz Hanımefendi her seferinde işine gerekli özeni göstermediğinden mutlaka eksik bilgiler girip bizi tekrar yanına gitmek zorunda bırakıyor ve bu en az 2 saat sürüyor.
S*** K*** isimli Hanımefendiden çok şikayetçiyim gereğinin yapılmasını dilerim.

Murat 117 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 21/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları