01 Mart 2016

ING Bank Çağrı Merkezinin Numarasını Nereye Sakladınız?

Kredi kullanmak ve hesap açtırmak istiyorum. Bu konular hakkında bilgi almak üzere internet sayfasından çağrı merkezinin numarasını bulmak istedim uzun süre erişemedim. Sayfayı ilk açtığımda çağrı merkezinin numarasını görmem gerekmiyor mu? Aramayalım diye saklamışlar. Aradım bu seferde beni tanımak için müşteri no., kullanıcı no. vs. isteniyor. Uzun süre bağlanmaya çalıştım olmadı. ING Bank ile tanışmaya başlamadan her şey son buldu...

Filiz 123 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Filiz K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Filiz K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön