03 Mayıs 2013 #1776816

ING Bank Boş Hesabımdan Her Ay Hesabımdan 15 TL Para Kesiliyor!

Boş hesabımdan her ay 15 tl para kesiliyor, ayrıca aynı bankada turuncu hesabımda param var ve bu hesap açılırken hiçbir şeyden para alınmayacağı söylendi en çokta boş olan içinde para olmayan, maaş ekstresi olmayan beş kuruş olmayan bir hesaptan yılda 80 tl yapar bu nasıl bir anlayıştır anlamadım ayrıca bu paranın neyin karşılığında kesildiğini de anlamadım tüm hesaplarımı bu bankadan kapatacağım. Bankadan haksız yere kesilen bu ücretlerin iadesini istiyorum.

Caner 99 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sn Caner Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Caner05 Mayıs 2013

    Cevap olarak fatura ödeme talimatı verseydeniz ücret ödemezdiniz diye bildirilmiş; 1- Bunu yukarıda bahsedilen şekilde niye müşterilerine cep telefonundan mesaj olarak atıp bilgilendirmiyorlar, oysa reklamları hergün atıyorlar, 2- İçinde para olmayan bir hesaba yılda 180tl lik hesap işletim ücreti olurmu? Kredi kartlarının bile yıllık aidatı 50 tl iken.Bu resmen müşterilere haksızlık ve haksız kazança girmezmi? 3- Böyle giderse İNG bank müşterisi kalmayacak bende tüm hesaplarımı kapattım vadeli hesabım dahil müşteri hizmetlerinin bilgisi olsun.

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn Caner Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön