14 Nisan 2014

ING Bank Bonusumu Yüklemedi

Hepsiburada.com'dan bonus kampanyası dahilinde yapmış olduğum 1070 tl alışverişten kazanmış olduğum 100 tl bonus 09.04.14 ve 15.04.2014 tarihleri arasında yüklenmesi gerekiyordu ancak banka belirtilen tarihte puanı yatırmadı. Bende 12 nisan tarihinde bankayı aradım müşteri hizmetleri kampanyadan haberdar bile değil. Kampanya detayını okuyup kendi kafasından yorum yapıyorlar.


Bu bonusu hak etmediğimi söylüyorlar. Ben konunun üstüne gidince özür dileyip hata yaptık diyorlar ve benden talep alıyorlar, ne talebiyse anlamadım. 13 nisan tarihinde aradığımda hafta sonu olduğundan genel müdürlük çalışmıyormuş. Benim mağduriyetimi çözün 15'i son böyle saçmalık yok. Bankanız giderek eksi almaya başladı benden. ING Bank'ı kınıyorum.

Tc 183 Okunma

Cevaplar

 • Tc'nin Teşekkür Mesajı18 Nisan 2014

  Konuyla ilgili benimle ilgilendigi icin hazal hanima teşekkür ederim

 • Tc18 Nisan 2014

  Evet sorun çözüldü ancak konuyu arastirmasam bu kampanyadan magdur durumda kalacaktim.lutfen daha dikkatli olalim musteri magdur olmasin

 • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2014

  Sn Hasan Hüseyin Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/04/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Nisan 2014

  Sn Hasan Hüseyin Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön