05 Eylül 2013 #1995186

ING Bank Bonusumu Yüklemedi!

ING Bank'ın restorant, market ve akaryakıt sektörlerinde yapılacak 5 alışverişe 50 TL bonus verileceği taahhüdünde bulunduğu kampanyaya katıldım. Ancak bahsi geçen 14 Ağustos itibarı ile puan yüklenmesi gerçekleşmedi.


18. 08. 2013 günü müşteri hizmetlerini aradığımda alışverişlerimin kampanya koşullarını sağladığını kabul ettiler. Talebimin 157275 talep numarası ile işleme alındığı bildirildi.


Tarafıma herhangi bir bildirim yapılmaması üzerine müşteri hizmetleri 3 kez daha aradım. Puan yüklemesi yapılmaması durumunda Cumhuriyet Başsavcılığına Türk Ceza Kanununun 158/f, g, i bentlerinde belirtilen hükümlere muhalefetten suç duyurusunda bulunulacağı bildiririm.

Emre 64 Okunma

Cevaplar

  • Emre01 Ekim 2013

    bonus biraz geç olmasına karşın yüklendi

  • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sn Emre I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Emre I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön