09 Nisan 2013 #1732843

ING Bank Bonusumu İptal Etti!

6 yılı aşkın süredir bu bankanın müşterisiyim. Günlük paket, bireysel emeklilik, turuncu hesap aktif olarak kullanmaktayım. Tarafıma tel. veya mail olarak hiçbir şekilde bilgi verilmeden 184-TL bonusumun iptal edildiğini int. bankacılığına girince farkettim. Bankada kayıtlı cep telefonumu ve mailimi işim gereği sürekli kullanmaktayım.


Bana bilgi verilmiş olsa bir şekilde bu puanımı harcardım. Şu an kendimi ING Bank tarafından hesabımdan para alınmış gibi hissetmekteyim. Konu hakkında sonuna kadar haklı olduğumu düşünüyorum. Bu bonusun iade olmaması halinde bir hukuk mensubu olarak tüm haklarımı arayacağım ve 184TL den çok daha fazlasını kaybedeceksiniz. Güven kaybedeceksiniz !!!

Ufuk 77 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk13 Nisan 2013

    İşlemimin 12/04/2013 te tamamlanacağı bilgisi verilmesi üzerine hala daha sonuçlanmamıştır.

  • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sn Ufuk K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Ufuk K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön