02 Eylül 2013 #1988290

ING Bank Bonuslarımı Yüklemiyor!

Ramazan kampanyası çerçevesinde yaptığım 5 adet 75 TL ve üstü alışverişime, 14 Ağustos'a kadar 50 TL bonus yüklenmesi gerekirken sadece 5 TL bonus yüklendi.


Durumu 15 Ağustos'da ING Bank müşteri hizmetlerini arayarak bildirdim, 154823 talep numarası ile işleme alındı. Talebim banka tarafından onaylandı, haklı olduğum ve eksik bonus yüklendiği ispatlandı, ancak aradan geçen süre zarfında 6 defa aramama rağmen hâla bonuslar yüklenmedi.


Üstüne üstlük bonusların son kullanım tarihi de 31 Ağustos idi, süre de doldu. Bu nasıl bir bankacılıktır, sözünü yerine getirmeyen bir banka nasıl çalışır? 18 günde eksik bonuslar niye yüklenmez, müşteri neden yanıltılır?

Erhan 63 Okunma

Cevaplar

 • Erhan'ın Teşekkür Mesajı19 Eylül 2013

  en sonunda dün 18 eylülde bonuslarım yüklendi. teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sn Erhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Erhan05 Eylül 2013

  bonuslar yüklenmez ise ingbank ile ilişkimi keseceğim.

 • Erhan02 Eylül 2013

  02 eylül'de verilen cevap; konunun aciliyetinin ilgili birime bildirileceği yönünde, oysa 26 ağustos tarihinde de aynı cevap verilmişti. Demek ki İNGBANK'ın aciliyet kavramı 8 gün ve ötesi. Eğer 15 eylül'e kadar bonus yüklenmez ise önce BDDK'ya, sonra BİMER'e başvuracağım.

 • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sn Erhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön