18 Ekim 2013

ING Bank Bonuslarımı Geri Alıyor!

ING Bank bonus kredi kartım var daha önce mobil şube den internet bankacılığına giriş yapanlara 10. 00 TL bonus veriliyordu nitekim bana da verdiler ; fakat ben bonusumu kullandığım halde geri aldılar ve karttan çekim yaptılar yani vermemiş oldular. Bununla ilgili şikayetimi müşteri hizmetlerine yaklaşık 2 ay önce bildirmeme rağmen hiçbir şekilde dönüş yapmadılar. Bunun üstüne birde bonuslarımı kullanmadığım zaman siliyorlar. Silinen bonuslarımın iadesini talep ediyorum . Lütfen bonuslarımı geri almayınız .

Baris 59 Okunma

Cevaplar

  • Baris'in Teşekkür Mesajı30 Ekim 2013

    silinen bonuslarım geri yüklendi teşekkürler.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ekim 2013

    Sn Barış G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2013

    Sn Barış G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön