27 Ocak 2014

ING Bank Bonus Yüklemedi

13 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 3 adet 125 TL ve üzeri taksitli alışverişinize 125 TL bonus verilecektir. Kampanya’ya katılmak için “YILBASI” yazıp, 2205’e SMS gönderilmelidir. Kazanılan bonuslar 6 Ocak 2014 tarihinde yüklenecek, kullanılmayan kısmı 16 Ocak 2014’te geri alınacaktır.


Şeklinde bir kampanya mesajı okudum,3 defa 125 lira üzeri taksitli alışveriş yaptım. 6 ocak tarihinde de bonus kazanıp kazanmadığıma baktım kazanmamış olarak gözüküyordum. Bugün hesap ekstrem geldi. Hesap ekstremde 7 ocak'ta 125.00 tl bonus yüklenmiş 19 ocak'ta geri alınmış. Alışverişi yapın diye mail, mesaj atıyorlar fakat kazanınca hiç bir bilgilendirme yok!

Elif 99 Okunma

Cevaplar

 • Elif'in Teşekkür Mesajı05 Şubat 2014

  Bankam kıs sürede sorunu çözüme kavuşturdu.İlgi ve alakalarından dolayı İNG Bank ve çalışanlarına teşekkürler...

 • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sn Elif K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Elif29 Ocak 2014

  kaç gün oldu hala bankadan ses yok.şikayetlerimizi çözüme ulaştırmak hiçte öncelikli hedefinizmiş gibi durmuyor!

 • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sn Elif K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön