26 Nisan 2013 #1764425

ING Bank Bonus Özellikli Kredi Kartım!

Gittigidiyor. com'da 16 -30 Nisan 2013 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında tek seferde yapacakları sepet toplamı 250 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinde %10 bonus kampanyasında ING Bank'ın olmadığını fark ettim. Diğer tüm bonus özelliği olan bankalar kampanyaya dahil iken, madem ING bankın da bonus özelliği var neden bu kampanyaya dahil değil anlamış değilim. Eğer kartımızın bonus özelliğini alışverişlerde kullanamayacaksak bu karttaki bonus amblemini kaldırın da, bonus kartımız var diye dolaşmayalım.

Göksel 128 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sn Göksel E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sn Göksel E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön