22 Nisan 2013

ING Bank Bonus Kartları Puan Konusunda Çok Yetersiz!

Ing Bonus kartı yapılan harcamalar sonucunda yeteri kadar puan vermediği gibi bazı harcamalara hatta kendi bankalarına ait pos makinasından vede bonus özellikli pos makinasından geçen harcamalara bile puan vermemektedir. Ortalama 1200 tl lik harcama yapmaktayım ve kazandığım bonus 20-30 kr civarında bu kadar komik bir rakam yani.


Bankanın bu konuda biraz daha cömert olmasını yada kişi bazında puan konusunda ayrıcalıklar sunması bankanın müşteri çekme konusunda etkin bir yaklaşım tarzı olacağını ve benim gibi sırf puan sebebi ile diğer banka kartlarını kullanmaya hazırlanan müşterilerine engel olmuş olurlar. Yıllık üyelik ücreti isterken müşteriye sunulan avantajınızıda gözden geçirin bence.

Akif 134 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Akif Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Akif Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön