10 Eylül 2013

ING Bank Bonus Kartıma Yüklenmedi!

ING Bank'ın düzenlediği Ramazan Kampanyasına katılıp gerekli harcamaları yapmama rağmen taahhüt edilen 50 TL bonus kartıma yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini 5 defa aramama rağmen her defasında gerekli birime bildireceklerini söylüyorlar fakat ne bonus yüklendi ne de şikayetten dolayı dönen oldu. Kısacası ING Bank verdiği sözü tutmuyor.

Nihat 61 Okunma

Cevaplar

  • Nihat20 Eylül 2013

    İngbank iki kampanya birleştirilemez bu nedenden dolayı bonusunuz yüklenmedi şeklinde bir cevap verildi fakat ingbonuskartın internet sitesinde kampanya detaylarında iki kampanya birleştirilemez şeklinde herhangi bir açıklama bulunmamaktadır.Kısacası banka verdiği taahütleri yerine getirmemiştir.

  • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sn Nihat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Nihat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön