09 Ekim 2015

ING Bank Bonus Kampanyasına Katılımım Sağlanmadı

ING Bonus Kart ile Ağustos ayı içerisinde Opet 'den 4 defa 75 TL ve üzeri akaryakıt harcamasına 21 Eylül'de 25 TL indirim kazanmak için Ağustos ayı içerisinde üye iş yerlerinden Bonus Kart Pos cihazlarından olmak üzere 4 defa alışverişimi yaptım. Ancak, ING Bank 17.08.2015 tarihili uzl Filo Otomotiv PET. İnş. Nak.San.Tic.Ltd.Şti. Unvanlı Üye iş yerinden yapmış olduğum 126,22. TL akaryakıt alışverişimi firmanın kendilerine bildirilen üye iş yeri listesinde Akaryakıt İstasyonu olarak görünmediği, servis istasyonu olarak göründüğü için kampanyadan faydalanamayacağımı bildirdi. Opet A. Ş. ve uzl Filo Ltd. Şti. Sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını dile getirdiler.

Selçuk 74 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk'un Teşekkür Mesajı20 Ekim 2015

    Kampanyaya katılımım sağlandı ve gerekli düzeltme banka tarafından yapıldı.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Selçuk Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 20/10/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Selçuk Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön