18 Ocak 2014 #2242440

ING Bank Bonus Başvuru Ve Limit Konusu Çok Sıkıntılı!

ING Bank'ın geçen sene müşterisiydim. Hesabımı kapatmak durumunda kaldım. 9 ocakta internet bankacılığından ve müşteri hizmetleri aracılığı 4-5 defa kart başvurusunda bulundum. Başvurumun hemen ardından 10 dk sonra sürekli reddedildi.


Şubeye gittim kart onaylandı. Ben aynı kişiyim ne şubeye gidince ne değişti. Şubeye gitmek için izin almak durumunda kaldım. Boş bedava insanları yoruyorsunuz.


2012 ağustosta kart limitim 5000 tl idi sürek artıralım diye arıyorlardı. Bu sene yeni aldığım kart için 2500 tl limit vermişler, artırın diyorum kırk dereden kırk su getiriyorlar. Hiçbir bankayla ödemelerim konusunda sıkıntı yaşamadım neden limitim düşük açıldı. Kısaca çok sıkıntı yaşatıyorlar.

Ahmet 258 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sn Ahmet Oğuz Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Ahmet Oğuz Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 20/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ocak 2014

    Sn Ahmet Oğuz Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön