07 Mayıs 2013 #1782489

ING Bank Biriken Bonusları Bir Yıl Harcamadığım İçin Kesmişler!

06.05.2013 ödeme tarihli extrede 02.04.2013 tarihinde "Bonus Kazanım İade" adı altında 122.04 tl lik bonusumu iptal etmişsiniz. Sadece harcamalarım ile biriken bonuslar hiç bir kampanya kapsamında veya taahhüt ile kazanılmamıştır. Müşteri hizmetlerini 4-11-29 nisan ve 7 mayıs tarihlerinde aradım mail olarak anlattım hala bir sonuç yok.


Niye kestiniz sorusunun cevabı 1 yıldır harcamadığımız için. Biriken paraların 1 yıl içinde harcanması ile ilgili internet şubesinde sözleşmemde belirtilen bir şey yok. Madem keseceksiniz size olan kart borcumdan düşseniz ya böyle mantıksız keyfi bir uygulama yaparak bankanızın itibarını kötülüyorsunuz. İnsanların harcamaları ile biriken kuruşlarına göz dikmişler.

Erol 58 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Sn Erol E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sn Erol E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 08/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Erol07 Mayıs 2013

  Sayın yetkili talep ve şikayetim için 4 defa müşteri hizmetlerini aradım, bir defa mail attım, genel merkezi aradım. bunların kayıtları ben de var. hala bu anlamsız uygulamanıza son vermediniz. ben özel telefonundan sizi arıyorum bu uygulama için vakit harçamak zorunda kalıyorum. insanların vakitleri değerlidir.

 • ING Bank Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sn Erol E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön