22 Ekim 2016

ING Bank Bireysel Müşteri Temsilciniz Kötü Davranıyor

İstanbul Levent şubenizdeki bireysel müşteri temsilciniz K**** hanım bir personel müşteriye o kadar mı kötü davranır? Bir o kadar da ilgisiz alakasız. Sizin gibi güvenilir ve tercih edilen bir bankaya öyle bir müşteri temsilcisini asla yakıştıramadım. Şikayetimle yakından ilgilenmenizi rica ediyorum.

Emine 152 Okunma

Cevaplar

  • Emine'nin Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

    Ilginiz için Teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Emine H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Emine H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön