26 Mart 2015

ING Bank Bireysel Kredi Dosya Masrafı Dekontu Vermeme Taktiği

ING Bank şubesinden kullandığım bireysel krediye binaen zamanında aldıkları dosya masraflarını geri almak için banka şubesinden ilgili dekontları istediğimde bu talep yoğunluğu nedeniyle o ekranın kapatıldığını talebin telefon bankacılığıyla yapılması gerektiğini belirttiler. Eve gidip arama yapınca bu belgelerin yollanması için ilgili hesaba 50 TL EFT ücreti yatırılması sonrasında adresime postalanacağını anlatan bir sekreter kaydı çıktı. İnsaf diyorum hakem heyetine göre bu ücreti istemeniz kanuna aykırı belgelerimin tarafıma iletilmesini istiyorum ayrıca madem bu ücret ödenecek neden banka şubesinde iken görevliler böyle bir ücret ödenmesi ardından belge talebinde bulunulmasını söylemiyor.

Taylan 717 Okunma

Cevaplar

  • Taylan'ın Teşekkür Mesajı01 Nisan 2015

    İlginiz için teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Taylan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Taylan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön