08 Kasım 2014

ING Bank Bireysel Emeklilik Kaydıma Ulaşamıyor

ING Bank müşteri hizmetleri çok ilgisiz 1 yıl aşkın süredir eşim ve kendim için Bireysel Emeklilik yaptırdım kesinti yapılıyor ancak bankanın müşteri hizmetleri çalışanı benim kaydıma ulaşamıyormuş. Kaydım yokmuş. ING Bank en kısa sürede değiştirmek istiyorum.

Nihat 555 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi11 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Nihat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi11 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Nihat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 10/11/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Nihat10 Kasım 2014

  şikayetimi dikkatli okuduysanız muşteri hizmetlerinden yakındım. siz beni yine müşteri hizmetlerine yönlendiriyorsunuz. TC kimlik numaram ile benim bilgilerime ulaşamayan bir müşteri hizmetleri temsilcisi benim şikayetimi oraya kaydedebilir mi sizce. Ayrıca müşteri hizmetleri çalışanınız ile ilgili de bi şikayette bulunacağım.

 • ING Bank Temsilcisi09 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn. Nihat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön