19 Kasım 2014
Yorum Yap
#2834051

ING Bank Bir Öğrenciden 69 TL Kesilmesi Sizce Normal Midir?

Kredi kartımdan bilgim dahilinde olmadan, "yıllık üyelik bedeli" adıyla 69 TL para kesilmiştir. Kredi kartı yıllık ücretinin ya da kart veriliş bedelinin bizlerden asla alınmayacağını söylemelerine rağmen bu haksız kazanç haberimiz olmadan hesabımızdan kesilmiştir. "Kart veriliş bedelinin" hesabıma tekrardan, yatırılmasını talep ediyorum.

Hakan Hakan 353 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Hakan Ü.bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Hakan Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları