08 Ocak 2014

ING Bank Bir Hesabı Açamadı!

Geçen Aralık ayında Bursa Nilüfer FSM ING Bank şubesinden Bayrampaşa şubesinde açılması için hesap başvurusunda bulundum. Ancak hesap numaramı öğrenmek için Nilüfer şubesine gittiğimde bana herhangi bir şubeden hesap açılmadığını söylediler. Şubeye evraklarımın ne olduğunu sorduğumda bana kendilerinin gönderdiğini Bayrampaşa şubesine sormam gerektiği söylendi.

Bayrampaşa şubesini aradığımda bana kendilerine Bursa Nilüfer şubesinden benim adıma herhangi bir evrak gelmediğini bu seferde onlar Nilüfer FSM şubesine sormam gerektiği söylendi. Nilüfer şubesine gittiğimde benden tekrar evrak doldurtup kimlik fotokopimi aldılar. İlk başvurumdaki evraklarım nerede olduğuyla ilgili bilgi verilmezse dava açacağım.

Hakkı 45 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sn Hakkı T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/01/2014 tarihinde Bayrampaşa Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hakkı08 Ocak 2014

    Hayır benim anlamadığım her iki şubeyi aramama rağmen telefonlara kimse çıkmıyor müşteri hizmetlerini arıyorum onlarda ulaşamıyor. Basit bir maaş hesabı açmak bu kadar mı zor hayretler içerisindeyim. Ama benden sonra gelen kişinin yatıracağı 56.000 $'lık hesap için el pençe divan durmayı biliyorlar. YAZIK.

  • ING Bank Temsilcisi08 Ocak 2014

    Sn Hakkı T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön