13 Mayıs 2013

ING Bank Bir Aylık Hesap İşletim Ücreti 50,00 TL!

Ing bank'tan 2011 yılında ihtiyaç kredisi kullandım. Kredi verirken ilgi alaka hat safhada peki ya sonrasında neler oluyor? Anlatıyım hiç bir yerde yazmamasına rağmen kredi ödemeleri için bir hesap açılıyor yani kredinizi gidip şubeden direk kredi hesabınıza yatıramıyorsunuz. Gerekçesi ise "Bankacılık Kanunu Sebebiyle" deniyor.


Sonra bu hesap için ekstre gönderiyorlar size tabi ekstre gönderince iş yapıyorlar tabi 50 TL aylık almak lazım. Bu nasıl bir anlayış nasıl bir etik harekettir biri bana izah etsin. Kredi kullanırken uygun kullanıyoruz hesapta ama sonrasında zorla bir sürü çapraz ürün satmaya çalışarak kendi kafalarına göre hesap açarak hesap işletim ücreti alarak maliyetleri kat kat.

Ayten 67 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sn Ayten E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Ayten16 Mayıs 2013

    Bankanın otomatik olarak gönderdiği mailler cevaplandı gibi görünüyor. Oysa ki sadece işleme alındı bilgisi geliyor. Bugüne kadar halen bir yanıt alabilmiş değilim.

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Ayten E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön