16 Ekim 2014

ING Bank Bir Aydır Kredi Kartım Gelmiyor

ING Bank kredi kartım yaklaşık bir aydır adresime gelmiyor. Üç kere banka tarafından adresim teyit edildi. Kuryenet diye bir firmaya vermişler. Kuryenet adresi bulamıyormuş. Kuryenet'e telefon ettim. Tekrar adres aldılar. Hemen acele göndereceğiz dediler. Yine netice yok. Üstelik kurye firması ile aram 5 dakika. Banka, hizmet kalitesi iyi olan bir kurye firması ile çalışmalı. Sikayetvar.com'da bu kurye firması ile çok şikayet var. Çoğu kredi kartının eline geçmediğinden yakınıyor. ING Bank 'ta üzerinde durmuyor, sallıyor.

Tamer 1.776 Okunma

Cevaplar

  • Tamer20 Ekim 2014

    yeterli ilgi yok.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Tamer Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/10/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Tamer Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön