14 Haziran 2016

ING Bank Bir Aydır Kart Basılamaması!

23.5.2016'dan beri kırılmış olan oğlum adına ek kartın yenisi bir türlü basılmadı. Defalarca adres bilgilerimi güncellediğim halde yeni platinum dedikleri tamamen aldatmaca içerikle doldurulmuş kartlar Soma'dan naklini yaptığım adrese gönderiliyor. 29 yıllık aynı bankanın müşterisi olarak son dönemde iyice kötü olduğunu gözlemlemekteyim. Üçkuyular-İzmir şubeye Soma hesabımı aktardım adres bilgilerini güncelledim ama maalesef bu şube de Soma şubesindeki çalışma sisteminden farklı başı boşluk gözlemlemekteyim. Mağduriyetim halen çözümlenemedi böyle bir saçmalık olur mu? Müşteri hizmetlerini aramakla geçen zamanım ve telefon paraları heba oluş giderler olarak bana yansımakta. Mevduatımın vade bitiminde mevduatımı alarak ilişiğimi sınırlandırmak ve aşamalı olarak sonlandırmak istiyorum.

Ahmet 199 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet23 Haziran 2016

  Defalardır ulaşıp şikayet ve mağduriyetimi bildirdiğim halde. Talep etmediğim hiçbir özelliğinin tüketici lehine olmadığından emin olduğum tamamen aldatmaca isimli platinum kart bugün tarafıma kurye ile iletildi canlı desteği aradım kart bilgilerimi sorgulamak için ancak hep olduğu gibi bilgilerinize ulaşamıyorum yanıtını aldım. Böyle bir saçmalık olabilir mi çok eski bir müşteriyim tıkır tıkır ödemeleri tahsil ediyorlar ancak aradığımda bilgilerime ulaşamıyorlar. 2 şube ve 2 hesaptan bahsediyorlar neyse ne çözüm üretsinler bama kalıp sözler dinlemekten usandık. Soma Şb.. Den Üçkuyular Şb.. Ye geçtik 2 hesap numarası varsa bilmiyorum. Hesap numaram 0205251 aynı numarayı kullanmak istiyorum başka numara falan istemem

 • Ahmet17 Haziran 2016

  İngbank bu kadar anlama sıkıntısı yaşayan personelle bu işi nasıl götürür bilmiyorum! Defalarca aradım siteniz kanalıyla şikayetimi ilettim. Ancak nafile bugün kurye yine aradı kartlarınız Naklimi 1 yıl önce yaptığım Soma adresine gitmiş. Dalgamı geçiyor bunlar! Reklam yapmak hizmeti eniyi vermek anlamına gelmez. Bangır bangır reklam yapacaklarına bütçe ayırıp yeterli donanıma sahip yönetim ve personel temin etmeliler ve müşteri memnuniyeti ilkesine uyum göstermeliler. Yoksa benim gibi 29 yıllık müşterileri gibi çok müşteri daha yitirecekler. İnsanlar artık müşteri memnuniyetine önem veren firmalarla çalışmak istiyor. Koyun değiliz güdülmekten bıktık!

 • Ahmet15 Haziran 2016

  Şikayet var sitesine teşekkür etmeyi borç bilirim sayelerinde dönüş yapıyorlar yoksa kendi kanallarına yaptığımız talep ve şikayetleri savsaklıyorlarç son bir yıldır neden olduğunu bilmediğim ing yönetim ve işleyiş sistemindeki laçkalaşma ancak kınama ile taltif edilebilir. ing ye ben teşekkür etmiyorum onlar bana 1 yıldır süren bu çok başlı ve dağınık işleyişlerine tahammül ettiğim için teşekkür etmeli. Fakat sabrın da bir sınırı var... ... Mevduat dönüşüme kadar elle tutulur bir iyileşme tespit edemezsem yolları ayıracağım. İng benim gibi sadık ve düzenli, hiç sorunsuz müşteriyi kaybettiği için kaybeden taraf olacaktır. Ben hiçbir şey kaybetmem. Tüm bankalar çağrı yapmakta! NOT:Üçkuyular şube

 • ING Bank Temsilcisi14 Haziran 2016

  Müşterimiz Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 14/06/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Haziran 2016

  Müşterimiz Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön