19 Kasım 2014

ING Bank Bilgisiz Ve Müşteriye Oflayıp Puflayan Personel!

Teknosa ve ING Bank ortak çalışması Tekno Kredi'ye başvurdum. Online sipariş verdim ve ING Bank kredimi onaylatıp siparişimi alacaktım. Ancak bugün ING Bank'a gittiğimde bu kredinin Teknosa'dan alınacağını söyleyen personel E*** K**** Ö. ve onu yeterince bilgilendiremeyen temsilcisi yetkilisi hatta bankadan şikayetçiyim!

Beni bir aşağı bir yukarı banka içinde yanlış yönlendirdi ve ayrıca yüzüme karşı oflayarak üfleyerek sıkıldığını belli ettiği için sinirlenmeme teşvik etti. Bu personel hakkında gereğinin yapılmasını istiyorum!

Didem 725 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Didem M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/11/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Didem M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön