04 Mayıs 2013

ING Bank Bilgim ve Haberim Olmadan Yapılan İşlem!

ING Bank'tan kullandığım taşıt kredisinin tahsilat günü 9 Mayıs 2013 olmasına rağmen, 21. taksidim için 2 Mayıs Saat 09:27'de başka bir bankadan ING Bank'taki hesabıma EFT yaptım. Gün içinde birkaç kez kontrol etmeme rağmen hesabımda parayı göremedim. Saat 17:00 civarı müşteri hizmetlerini aradım.

Bana paranın hesaba geçip, kredimin ödendiğini söylediler. Haberim olmadan yapılan erken tahsilat için bilgi istedim. Şubemle görüşmem gerektiğini söylediler. Telefonla şubeme ulaşamadım. Bankanın internet sitesinden şikayette bulundum, müşteri temsilcisine şubenin bana ulaşmasını rica ettim. Türlü kredi kartı fırsatları (!) için arayan bankanın konuyla ilgili açıklamasını hala merakla bekliyorum.

Umut 357 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Umut S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 13/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili 09/05/2013 tarihinde Karadeniz Ereğli şubemiz tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Umut S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 10/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kendisine tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sn Umut S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön