15 Mart 2013

ING Bank Bilgim Olmadan Hesap Açmış!

Ağustos 2012'de Bostancı şubenize ne miktar bireysel kredi alabileceğimi öğrenmek için uğradım. Fakat krediye müracaat etmedim. Kasım 2012'de Suadiye şubenize başka bir kampanya için uğradım ve bu sefer 5000. TL lık bireysel kredi kullandım. Yetkili kişi ödeme yapmam için mevduat hesabı açması gerektiğini söyledi. Bende kabul ettim.

Hesap açıldıktan bir gün sonra hesabımdan üç aylık birikmiş hesap işletim ücreti alındı. Sebep olarak Bostancı şubesinden Ağustos 2012'de açılmış olan hesap olduğunu söyledi. Müşterinin bilgisi olmadan, bir hesap cüzdanı vermeden hesap açmak ve hesapta herhangi bir para yatırma çekme olmadan hesap işletim ücreti almak kesinlikle yanlış.

Kamil 78 Okunma

Cevaplar

  • Kamil18 Mart 2013

    Kendimi şanslı sayıyorum çünkü ING Bank dan beni arayan bayan çok profesyonel ve çok akıl biri idi. Çok kısa bir konuşma ile her şeyi anladı ve beklentimi doldurdu. Kendisine buradan tekrar tşk. ederim. Arzu ederdimki Bostancı şubesindede aynı şekilde şanslı olsaydım. Ümit ederim ING bank bundan sonra şube elemanlarına daha kaliteli bir eğitim verirde benim gibi tüketiciler başkalarının hatalarını düzeltmek için defalarca şubelere gitmek ve telefon açmak yerine zamanlarını kendileri için daha değerli olan şeylere harcarlar.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2013

    Sn Kamil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2013

    Sn Kamil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön