20 Ekim 2016 #6740458

ING Bank Bilgim Dışında Yapılan İşlemler

15 Ekim 2015 tarihinde ING Bank Sancaktepe şubesinden konut kredisi çektim. Bana bir fatura otomatik ödeme verirsem hesap işletim ücreti alınmayacağını söylediler.Hesabımdan 2 ay hesap işletim ücreti kestiler ve haberim olduğunda sordum, bana bir fatura değil iki fatura olacağını söylediler bende itiraz ettim o günden bu yana hiçbir cevap alamadım, ne genel müdürlükten ne şubeden dönen olmadı.Şimdi ise 15 ekim 2016 tarihinde DASK ve konut sigortalarım bitiyordu, ben sigorta 13.10.2016 tarihinde şubeye mail attım benim sigortalarımı yapmamalarını ben kendi sigortacıma yaptıracağımı bildirdim,15.10.2016 tarihinde biten poliçeleri benim bildirimden sonra kesip ve hesabımdaki paramdan çekmişler, itiraz ettim ve konut sigortamı zorla kesinti yaparak iade ettiler fakat DASK sigortasını ne iptal ettiler ne edilmez-edilir hiç bir cevap alamıyorum, böyle bir banka görmedim.

Zekai 582 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Zekai T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Zekai T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön