03 Eylül 2013 #1991483

ING Bank Bilgim Dışında Yapılan İşlem!

30/08/13 tarihinde saat 11:59'da mobil telefonuma ".ING BANK" merkezli bir ileti geldi. İletinin içeriği; "Başvurunuza olumlu yanıt verilemediğini üzülerek bildiririz." şeklinde idi. Fakat sorun şurada ki ben ING BANK'ın herhangi bir bankacılık işlemine hiç bir zaman bir başvuru işlemi gerçekleştirmedim.


İletinin yanlışlıkla bana yollanması ihtimalini komik bulduğumdan dolayı, büyük ihtimalle benim adıma 'bankanın' veya '3. bir şahsın' benim adıma bir işlemde bulunduğu fikri daha mantıklı geliyor. O kadar üzerinde durmak istemezdim bu basit konunun fakat bankacılık işlemlerinde bir sorgulamadan da geçmemek gerek diye düşünüyorum.

Gokhan 65 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Gökhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sn Gökhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön