10 Mayıs 2013 #1790796

ING Bank Bilgim Dışında IBAN ve Hesap Numarası Değişikliği Yapılmış!

ING Bank Müşterilerinin haberi olmadan hesapları tek bir hesaba toplamak için bir uygulama yapmış ve bu yüzden yıllardır kullandığımız IBAN'lar ve hesap numaralarımız gitmiş, yerine bizim bilmediğimiz yeni IBAN ve hesap numarası oluşturmuş. Tabiki bize yapılan hiç bir EFT ve Havale bize ulaşmıyor 2 gün sonra gönderilen yere gidiyor bizde Bankanın ilgisizliği yüzünde paramızın peşine düşüyoruz.


Nasıl bir kafa yapısıdır ki biz müşterilerin haberi olmadan böyle bir uygulama yapıyorlar ayrıca aradığımızda da farklı bir tavırla sanki suçlu bizmişiz gibi bir tavırla karşılaşıyoruz.

Atilla 199 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Atilla A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Atilla A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön