26 Kasım 2015

ING Bank Bilgilendirmiyor

ING Bank hakkındaki şikayetimi daha önce belirtmiştim bir yenisi daha eklendi. Büyük uğraşlar sonucu kredimin ödeme tarihini değiştirdim fakat bana bir sonraki ödememin 15.12.2015 tarihinden itibaren yapacağım söylenmişti.


Bu sabah hesaplarımı kontrol ettiğimde hesabımdaki bakiyemden 23.05 TL çekilmiş. Canlı destek hattıyla yaptığım görüşmede bana söylenen kredi tarihim değiştiği için yapılmış. Neden bunun bilgisi bana verilmiyor.


Kredi kullandığıma bin pişman oldum, vallahi sürekli bir uğraş 3 kuruş para için. Neden insanlar düzgün ve dürüst bir şekilde bilgilendirilmiyor. Bankacılık bir pazarlama sektörü değildir ki insanlar kandırılsın.

Engin 71 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Engin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/11/2015 tarihinde Küçükesat Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Engin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön