21 Ekim 2016 #6743938

ING Bank Bilgilendirmeden Para Çekmişler

Ben ING Bank müşterisiyim hesap dökümünü kontrol ederken kredi tahsis altında bir meblağ gördüm müşteri hizmetlerini aradım karşımdaki kişi 15-20 dakika sonra yarım yamalak bilgi verdi neden bilgi vermeden kesinti yaptınız diye sorduğumda laubali şekilde zaten hep bunu yapıyorsunuz kredi çekerken biz bunları imzalatıyoruz dedi bende bağlı olduğum siteler şubesini aradım ama nedense cevap veren olmadı nn sigortayı aradım ama nedense kimse ye ulaşamadım anca dönderdiler. Size kredi satarken onlar sizi buluyor ancak işleri bitince siz onları kesinlikle bulamıyorsunuz.

Ramazan 345 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Ramazan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Ramazan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön